W razie pytań
+48601706566

Giełda

M22 2,9-4,9 lub podobne

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/components/com_uddeim/uddeimlib25.php on line 179

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/plugins/content/simplepopup/simplepopup.php on line 51

Andrzej Tomasik Nie Żyje

Wczoraj ok godziny 20 pod Sulechowem zginął w wypadku samochodowym Andrzej Tomasik.

Nie pamiętam abym w swoim życiu spotkał drugiego takiego człowieka. Andrzej był przynajmniej tak go zapamiętam ostoja spokoju. Spokojny cierpliwy i wyrozumiały zawsze gotowy pomagać innym. Już nie usłyszę jego "co ty nie powiesz". Andrzeju będzie mi Ciebie brakować

Składam szczere kondolencje rodzinie Andrzeja

 

Mistrzostwa Polski KS 2013

W dniach 5-8 września 2013 we Wrocławiu odbyły się zawody Mistrzostwa Polski w konkurencjach skróconych dawniej Grupa Powszechna. Z braku czasu wystartowałem tylko w dwóch konkurencjach Skeed 75 i pistolet standard. Wspaniała słoneczna pogoda i strzelanie to jest to co lubię. Przed zawodami było na forum wiele sceptycznych komentarzy dotyczących obaw organizacyjnych czy się potwierdziły? Zapraszam na forum.

skeet75

Mistrz Polski i dwaj wicmistrzowie w konkurencji Skeet 75

 

zapraszam również na kanał strzelam bo lubię platformy youtube.com zamieszczę tam dwa filmy z tych zawodów. Jeśli macie jeszcze jakieś filmy i chcieli byście je tu udostępnić to proszę o ich przesłanie na mój Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Po 42.latach trapowcy na podium

Po 42.latach trapowcy na podium.

podium

Podczas rozgrywanych na Węgrzech Mistrzostw Europy w strzelaniu do rzutków, reprezentacja Polski w konkurencji trap w składzie: Piotr Kowalczyk, Jaromir Wojtasiewicz i Jakub Trzebiński zajęła w klasyfikacji zespołowej 2-gie miejsce ustępując jedynie Włochom.
Podobny sukces (również srebro zespołowe) zdobyli reprezentanci Polski w 1972 roku w składzie: Adam Smelczyński, Janusz Kobyliński, Grzegorz Strouhal, Witold Komorowski.
Dwaj spośród naszych reprezentantów to przedstawiciele Wielkopolski. Piotr Kowalczyk reprezentuje barwy MKS Diana Poznań a Jaromir Wojtasiewicz WKS Grunwald. Trenerami obu naszych zawodników od początku kariery sportowej do dzisiaj są ich ojcowie.

Czwarta runda Pucharu Świata w Łucznictwie

Czwarta runda Pucharu Świata w Łucznictwie – Wrocław 2014 – dzień drugi

Czwarta runda Pucharu Świata w Łucznictwie – Wrocław 2014 – formalnie rozpoczęta! Wtorek, 5 VIII, był dniem oficjalnych sesji treningowych dla zawodników startujących zarówno w łukach klasycznych, jak i łukach bloczkowych. W środę rozpocznie się punktowana rywalizacja. Kwalifikacje łuków klasycznych kobiet i mężczyzn rozpoczną się o godzinie 8:30 i potrwają do 12:15. W godzinach 13:00 – 16:45 przeprowadzane będą kwalifikacje łuków bloczkowych kobiet i mężczyzn. Od 17:30 czekają nas eliminacje drużyn mieszanych. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na Pola Marsowe (Budynek P – 5 Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu przy ulicy Adama Mickiewicza 58), gdzie do piątku włącznie rozgrywany będzie turniej (w sobotę oraz niedzielę finały będą rozgrywane przy wrocławskiej Pergoli). Planowe zakończenie jutrzejszego dnia jest przewidziane na godzinę 19:25. Wszyscy przedstawiciele mediów po przybyciu na miejsce zawodów są uprzejmie proszeni o skierowanie się do biura zawodów i kontakt z Dawidem Kutrynem - rzecznikiem prasowym turnieju, w celu wydania akredytacji prasowej.

Najlepsi strzelcy roku 2012

kimi

 

Kim Jangmi i Nicco Campriani zostali wybrani najlepszymi strzelcami ISSF roku 2012

Koreanka strzelająca konkurencje pistoletowe oraz  Włoski mistrz karabinu zostali wybrani najlepszymi strzelcami roku 2012. Wybrani zostali głosami międzynarodowych dziennikarzy , sportowców i trenerów.

tu link do strony ISSF

A u nas po staremu ranking przechodzi bez echa tracąc z każdym rokiem na swoim znaczeniu.  Może warto by było bardziej się postarać i wydatniej gloryfikować najlepszych?

link do strony z naszym rankingiem

Najlepszy strzelec roku ISSF pewno nie ma żadnych korzyści materialnych ale satysfakcja wynikająca  z faktu, że informacja o tym znalazła się w biuletynie i otrzymał ją każdy subskrybent oraz w postaci artykułu znalazła się na stronie ISFF na pewno jest duża. Tak niewiele trzeba by nasz ranking (PZSS) zmienił się w powód do dumy naszych najlepszych zawodników i dawał im satysfakcję z osiągnięcia wysokich pozycji.

Podkategorie

  • Nowiny

    Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/plugins/content/simplepopup/simplepopup.php on line 51
    Najnowsze wiadomości z serwisu Joomla!
  • Komunikaty
    {jcomments off}
  • Długi dystans
  • PZSS

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /domains/strzelambolubie.pl/public_html/plugins/content/simplepopup/simplepopup.php on line 51
top