Offcanvas module

Ranking najlepszy zawodnik roku

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #18756 przez Michał
Michał stworzył temat: Ranking najlepszy zawodnik roku

Zupełnie bezstronnie chciałem zapytać jaki powód ma trener Robert Młodzianowski, że do tej pory nie opublikował  rankingu Najlepszy Zawodnik Roku w śrucie. Może nie ma czasu a może...


Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #18757 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Ranking najlepszy zawodnik roku
Cytuję Guest:

Witam ranking juz jest opublikowany na stronie pzss i zupelnie bezstronnie pan Jaromir Wojtasiewicz wcale nie zostal uznany najlepszym zawodnikiem roku 2012 jak to szerokie artykuly czytalem jak to zostal skrzywdzony. Moze powinien sie zastanowic i obiektywnie spojrzec jaki stopien wyszkolenia strzeleckiego na tle realnych wynikow prezentuje swoja osoba.


Gościu zanim kolejny raz wypowiesz się bezstronnie to sprawdź proszę czy masz rację, żebyś na ... nie wyszedł. Ranking na stronie PZSS jest z 3 września i nie uwzględnia FPP i MP Seniorów. Myślę, że zanim cokolwiek napiszesz jeszcze raz powinieneś obiektywnie spojrzeć na siebie na swój stopień znajomości tematu i głupot nie wypisywać. I na koniec jeszcze jedno ranking ma regulamin i nie jest uznaniowy miejsce na nim uzyskuje się wynikami a nie uznaniem innych.

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc temu przez Michał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • jaro
  • jaro  Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 5 miesiąc temu #18764 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: Ranking najlepszy zawodnik roku
te rankingi w obecnej formie to totalna porażka.statystyka bez znaczenia którą na dodatek trenerzy robią "jak z łaski" a przecież za to biorą kasę! mądry trener wykorzystałby ranking jako narzędzie do rywalizacji pomiędzy zawodnikami.zwłaszcza kadrowymi. tak to odbywa się w większości federacji strzeleckich. u nas jak zwykle musi być byle jak! :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
11 lata 5 miesiąc temu #18777 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: Ranking najlepszy zawodnik roku
Od paru lat widać coraz niższą rangę rankingu.Nie dość, że jest mało systematycznie prowadzony to w mojej ocenie zasady na jakich jest oparty też budzą wiele wątpliwości.Dla trenerów odpowiedzialnych za jego prowadzenie to piąte koło u wozu.Zawodnicy chyba też tracą nim zainteresowanie. Zwłaszcza , że niczemu i nikomu nie służy. Zapewne podobną opinię ma Zarząd skoro nagradzanie finalistów wyglądało tak a nie inaczej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • lepiej trafiać niż nie trafiać
Więcej
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #18847 przez Michał
Michał odpowiedział w temacie: Ranking najlepszy zawodnik roku
Nareszcie się udało. Z jakiegoś nieznanego mi powodu Pan trener R, Młodzianowski nie publikował rankingu mimo iż jest to jego obowiązkiem i miał wszelkie informacje. Ale to już przeszłość ranking został opublikowany. Nie obyło się bez naszej interwencji. Ale reakcja na nią była OK. Andrzej dziękuję

Nie mniej wydaje mnie się, że w rankingu jest błąd ( pewien nie jestem ) mianowicie punkty za Rekord Polski Juniorów z finałem Jakuba Grochowskiego zostały dopisane do rankingu seniorów przez co zawodnik w tej kategorii znalazł się o kilka pozycji wyżej. Sadzę, że powinno to być zweryfikowane. Jeśli się mylę proszę mi to wyjaśnić.

Michał Mizgalski
...strzelam bo lubię
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc temu przez Michał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • solo90
  • solo90 Avatar
  • Gość
  • Gość
10 lata 5 miesiąc temu #19785 przez solo90
solo90 odpowiedział w temacie: Ranking najlepszy zawodnik roku
Prośba do Kadry Trenerskiej PZSS o aktualizację rankingu "Najlepszego Strzelca 2013 roku". Były już MPP był Finał PP oraz Klasyfikacje w Drzonkowie, czas na aktualizację.

:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.215 s.