Offcanvas module

i co z tym strzelectwem?

  • jaro
  • jaro Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #21505 przez jaro
jaro odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
ale klucza dalej nie łapię, bo skoro strzelectwo to patrząc na sukcesy to 3 osoby powinny być z Zawiszy, , co najmniej 2 z Gwardii Zielona G,przynajmniej jeden z Lęborka no i chociaż jeden przedstawiciel z woj. śląskiego . te pozostałe woj. to ok bo faktycznie za wiele się tam nie dzieje
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez jaro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #21506 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ale czy ja mówiłem, że chodzi o sukcesy sportowe? Ja tylko wymieniłem 'tych wielkich' :P Rozkład po województwach, no cóż, każdy sobie może dopowiedzieć na podstawie tego co sam słyszał, bo oficjalnie przecież u nas nikt nic nie wie.
A widzisz, Dawidzie, to dobre wyjaśnienie, dziękuję :) Ja zawsze te rzutki tak po macoszemu :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Zawisz
  • Zawisz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #21507 przez Zawisz
Zawisz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Dobra zmiana!!!
Pojawił się skład KN na ten rok... 217ludzi, ale potęga!!!
Szkoda tylko, że klasę I, M lub MM na ten rok ma 132, a nie wszyscy z nich znaleźli się w KN...

Ofc informacja o powołaniu kadry na rok 2017 zostałą opublikowana w poniedziałek, 4 stycznia 2010 roku
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez Zawisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #21511 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.(źródło-Wikipedia)
Do niedawna tak sądziłem. Aczkolwiek niedawno odsłuchałem pocztę głosową, gdzie mój szanowny Kolega, również forumowicz podzielił się ze mną swoją opinią (o negatywnym zabarwieniu) na temat moich komentarzy do jego komentarzy. Teraz mam dylemat, bo nie wiem kto przekroczył granicę: ja, bo ośmieliłem się skomentować Jego niezręczny wpis, z którego sam się wycofał; czy On, bo poza forum robi mi wyrzuty, że jemu się średnio podobają moje komentarze. Forumowicze-pomóżcie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu #21512 przez guten
guten odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Jeżeli komentujesz czyjeś wypowiedzi na forum i twoje komentarze zawierają sens merytoryczny i nie odbiegają od tematu - to kto ci zabroni. A to że ktoś się obraził to już jego problem, widocznie coś nie tak z jego samooceną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
  • Gość
  • Gość
7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #21514 przez Tomasz
Tomasz odpowiedział w temacie: i co z tym strzelectwem?
Ale nie róbmy z tego zagadnienia - teraz czas na podsumowanie WZD PZSS. Niestety nie mam tyle czasu ile bym na to potrzebował, więc postaram omówić najważniejsze wg mnie kwestie w kilku odsłonach. Pierwsza to wybór prezesa. Wyniki głosowania dają do myślenia. Kto nie zna kulis wyborów, ten niewiele z tego zrozumie. Mniej tam osobiście nie było, ale z tego co słyszałem to wynik nie był jednomyślny. Przeciw głosowało 8 delegatów z 112. To świadczy, że jeszcze nie mamy Korei Północnej czy Białorusi - to pozytyw. Ale zastanawia mnie ta zdecydowana większość, która wybrała dotychczasowego Prezesa. Rozumiem, że nie było innego kandydata, ale to chyba nie znaczy, że trzeba go poprzeć. Nie wiem jak to zjawisko tłumaczyć, ale opcji jest kilka:
1. Po prostu Prezes jest wart wyboru.
2. Po prostu ludzie się zmówili (dla mnie nieprawdopodobne).
3. Po prostu ludzie się bali, że jak nie wybiorą tego Prezesa, to ktoś ich na to stanowisko wyznaczy i będą musieli codziennie stać w blasku kamer i udzielać wywiadów w zagranicznych TV i to jeszcze w obcym języku i tłumaczyć się z tych wszystkich sukcesów, a w szczególności z jednego medalu na IO w Londynie (jedynym medalu za te wszystkie
kadencje poprzednika) - najbardziej prawdopodobne - blady strach padł na delegatów... i zagłosowali.
Ostatnio zmieniany: 7 lata 2 miesiąc temu przez Tomasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.114 s.