Offcanvas module

Gdzie kupic w miare tani karabin?

  • mbs
  • mbs Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 9 miesiąc temu #4201 przez mbs
mbs odpowiedział w temacie: Re: Gdzie kupic w miare tani karabin?

kejwot napisał: sorki kolego, ale go nie kupisz z powodu:
Versand: Käufer trägt Versandspesen, KEIN internationaler Versand (NO international shipping)

Powyższy zapis oznacza że sprzedający nie wysyła poza granice Niemiec (chyba że masz kogoś do kogo wyśle w Niemczech, a ta osoba prześle Ci do Polski).
Ale wtedy musisz zapytac o to sprzedawcę czy zgodzi się na wysyłke na adres w Niemczech inny niż twój w danych zarejestrowanych na e-gun.de.


W bezpośredniej korespondencji z niemcami, okazuje się, że zapis ten z zasady oznacza granice UE.
Sprzedawcy, którzy nie chcą wysyłać poza granice Niemiec wyraźnie to zaznaczają .
Jednakże za[pytanie, o którym mówił Kejwot jest jak najbardziej wskazane.

Zasadą jaką musimy zachować, jest nie licytowanie broni , której sprzedawca nie odpowiedział na nasze pytania, lub odpowiedział wymijająco.

snajper napisał: używane, przez niemców, którzy są raczej solidni...


W tej kwestii bym był raczej ostrożny.... - pewnym jest tylko to, że odpowiedź na całą serię pytań o faktyczny stan broni jest właściwym wskaźnikiem. Kiedyś otrzymałem odpowiedź " czego się obawiasz - całość jest OK - - dla mnie to było mało precyzyjne i podziękowałem.

Zalecam ostrożność , jednakże należy wyraźnie powiedzieć, że e gunn jest dobrym źródłem.



Ewentualnie możesz zapytac sprzedawcę czy zgodzi ci się wysłać do Polski (zachowaj e-mail), czasmi się zgadzają. Bo gdyby nie wysłał może ci wstawić negatywa że pomimo braku wysyłki licytację wygrał ktoś kto jest za granicą i chce przesyłki za granicę. Wowczas musisz sie odwołac do admina e-gun.de i przesłać mu e-mail i wyjaśnienia..
Jeżeli jesteś nowy na e-gun.de to po 1 negatywie zostajesz skreślony z e-gun.de.

Najlepiej kupowac od Sprzedawców którzy maja jak najwięcej pozytywnych komentarzy (licza w nawiasach przy nicku).

może ten - www.egun.de/market/item.php?id=971504 (na pewno nie pójdzie, możesz zalicytowac 800 EUR jak ktoś da więcej to poprostu cię przebije - normalne zasady licytacji)

W sprawie opłacalności (spróbuj zorientować się w cenach w Polsce i porównaj je z cenami na egun.de - tu masz
- firma strzelec - bron1.pl/?load=formularz&od=370&do=370
- parabellum - www.parabellum.pl/
- S.Kołtun - www.koltun.pl/bron%20pneumatyczna.html

szukaj szukaj aż coś znajdziesz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Legion
  • Legion Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 9 miesiąc temu #4202 przez Legion
Legion odpowiedział w temacie: Re: Gdzie kupic w miare tani karabin?
Mam mozliwosc kupic Walthera LG300 XT universal w idealnym stanie za 3200zł, co myślicie o tym sprzęcie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • W.Zajcev
  • W.Zajcev Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 6 miesiąc temu #4803 przez W.Zajcev
W.Zajcev odpowiedział w temacie: Re: Gdzie kupic w miare tani karabin?
Witam!Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość na forum :D
Andrzej Kliszewski akhobby.pl sprowadza karabinki z niemiec w rozsądnych cenach tylko czasami trzeba czekać dość długo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • White_Eagle
  • White_Eagle Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 5 miesiąc temu #7364 przez White_Eagle
White_Eagle odpowiedział w temacie: Re: Gdzie kupic w miare tani karabin?
Witam serdecznie.
Została przeze mnie podjęta decyzja o pozbyciu się :
aas 400 classic - 1750zł - roczny
tłumik od HW z przejściówką - 200zł
walizka - 150zł

O tym karabinku jest bardzo wiele napisane, więc nie będę się rozpisywał tutaj. Igor Jeleński zrobił do niego regulator i z regulatorem karabinek strzela 135 stabilnych strzałów przy jednym ładowaniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • PREZES.
  • PREZES. Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 5 miesiąc temu #7391 przez PREZES.
PREZES. odpowiedział w temacie: Re: Gdzie kupic w miare tani karabin?
To miłe White_Eagle że proponujesz swój sprzęt w tym dziale ;)
Ale to 2x nie na temat, bo kolega pytał na początku o kpn do tarczy.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.164 s.