Offcanvas module

Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?

  • młody70
  • młody70 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6099 przez młody70
młody70 odpowiedział w temacie: Re: Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?
Szanowni koledzy. Bardzo się cieszę z uzyskanych informacji ,gdyż jak kalkuluję poprzez zakup tańszej broni wystarczy jeszcze na strój strzelecki oraz buty. Czy koledzy mogą powiedzieć gdzie i kiedy ( na jakich zawodach) przedstawiciele FWB lub innych firm bedą obecni na zawodach ze sprzetem do kupienia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • MarcinD
  • MarcinD Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6100 przez MarcinD
MarcinD odpowiedział w temacie: Re: Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?
Ostatnio przedstawiciele Walthera byli obecni na Mistrzostwach Polski w lutym,we Wrocławiu i można było kupić broń np.LG 300 itd.za ok.4500 zł.Był tam także człowiek,który ma dostęp do artykułów firmy Gehmann,takich jak kurtki czy buty(namiary wyślę na PW)
Przedstawiciele takich firm,wystawiają się najczęściej na prestiżowych zawodach,takich jak Mistrzostwa lub Puchar Polski.Najlepiej zapytać organizatorów przed zawodami.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Z.Poliszuk
  • Z.Poliszuk Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6108 przez Z.Poliszuk
Z.Poliszuk odpowiedział w temacie: KARABIN
Młody70 w sprawie nabycia nowego karabinu w niższej cenie zadzwoń pod 501694601

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • max_134
  • max_134 Avatar
  • Gość
  • Gość
14 lata 10 miesiąc temu #9391 przez max_134
max_134 odpowiedział w temacie: Odp.:Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?
Witam,
to mój pierwszy post na forum, ale zainteresowała mnie wiadomość, że \"za żaden z pneumatyków nie powinno się zapłacić więcej niż 5000zł\". Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale oznacza to, że po prostu trzeba się wytargować na te 5000, czy po prostu nie opłaca się kupować droższych karabinków?

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś karabinku, lecz ceny rzędu 8000zł są dla mnie zbyt duże, a cena 5000zl jest już bardziej przyjazna.

Podsumowując chciałem zapytać czy dobrze rozumiem to stwierdzenie, że pneumatyk w rzeczywistości nie kosztuje 8000zł tylko 5000zl które trzeba sobie wytargować ?

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • hamsters
  • hamsters Avatar
  • Gość
  • Gość
14 lata 10 miesiąc temu #9392 przez hamsters
hamsters odpowiedział w temacie: Odp.:Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?
Zobacz kiedy te posty były pisane, teraz niestety za 5 tys. zł nie kupisz porządnego pneumatyka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
14 lata 10 miesiąc temu #9408 przez guten
guten odpowiedział w temacie: Odp.:Czy warto dopłacić 4000 zł do Anschutza 9003 Premium?
Hm jak dobrze poczytasz to forum to kilka pozycji niżej pod hasłem sprzedam kolega tormet oferuje fwb p 700 w cenie 5tyś i jest na niego namiar tel.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.173 s.