Offcanvas module

Właściciel witryny  - www.strzelambolubie.pl

Michał Mizgalski

Tel. Kom.: +48 601706566
Faks: +48 61 6416154

WWW: http://www.strzelambolubie.pl
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja o właścielu konta:

Strzelam bo lubię - Michał Mizgalski
61-409 Poznań
ul. Lelewela 2
Nazwa mBank: 10 1140 2004 0000 3902 6064 9218Licencja Joomla

Ta witryna powstała w oparciu o oprogramowanie Joomla! Prawa własności do programu należą do Open Source Matters [ Copyright 2005 ]. Cała inna zawartość i wszystkie dane na tej witrynie oraz materiały dodawane po instalacji, w tym materiały graficzne i szablony są własnością wydawcy ( Strzelam bo lubię). Jeśli chcesz rozpowszechniać, kopiować lub modyfikować Joomla!, bardzo prosimy, abyś zrobił to na prawach i zasadach Powszechnej Licencji Publicznej GNU. Jeśli nie znasz tej licencji, może zechcesz przeczytać ’Jak stosować niniejsze Warunki do Twoich nowych programów’ oraz ’Często zadawane pytania na temat GNU GPL’.

Polityka Prywatności

Szanowni Państwo dokładamy wszelkich starań aby informacje zawarte na naszych stronach internetowych były poprawne i aktualne. Niestety nie zawsze na się to udaje z tego względu zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści na nich zawartych bez uprzedzenia i jednocześnie nie gwarantujemy, że informacje na nich zawarte są poprawne. Każdy odwiedzający nasze strony akceptuje zwolnienie  firmy - Strzelam bo lubię  z jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści na niej zawartej lub sposób ich wykorzystania.