Offcanvas module

Regulamin Newsletter portalu internetowego strzelambolubie.pl wersja 1.1 z dnia 20 sierpnia 2018r.

By móc otrzymywać wiadomości typu Newsletter ze strony www.strzelambolubie.pl musisz się zapisać. Zapisując się podajesz swój adres email, na który będą przychodzić wiadomości Newslerrer-a. Podając adres email wrażasz zgodę na otrzymywanie tych informacji i przetwarzanie twoich danych osobowych w postaci adresu email.

Częstotliwość wysyłanych wiadomości w każdej kategorii Newsletter-a nie będzie większa niż raz na dwa tygodnie.

W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji Newsletter-a klikając na odpowiedni link w wiadomości, lub klikając w  polu Newslettera-a przycisk "rezygnuję" możesz również wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o usunięcie konta. Prośba taka musi być wysłana z adresu email, na który przychodziły wiadomości Newsletter-a (ten, który został przez Ciebie podany przy zakładaniu konta subskrybenta Newsletter-a)

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Strzelam bo lubię Michał Mizgalski, 61-409 Poznań ul. Lelewela 2

W sprawie Twoich danych osobowych możesz kontaktować się za pomocą poczty email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu dostarczania Newsletter-a. na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Twoje dane osobowe w postaci adresu email, na który została zamówiona subskrypcja Newslettera będą przetwarzane do momentu twojej rezygnacji

Posiadasz prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora skutkować będzie brakiem subskrypcji Newsletter-a

W razie pytań bądź wątpliwości skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.