TARCZA
- TREK pol
-
Autor
- Gość
-
- TREK pol
-
Autor
- Gość
-
20 lata 3 miesiąc temu #3346
przez TREK pol
TREK pol odpowiedział w temacie: Re: TARCZA
A jaka powinna być wysokość w rteningach na sucho??
A i seszcze jedno pytanie gdy trenujemy na sucho jaka powinna być średnica "tarczy"?? :roll:
Z GÓRY DZIĘKUJE ! ! !
A i seszcze jedno pytanie gdy trenujemy na sucho jaka powinna być średnica "tarczy"?? :roll:
Z GÓRY DZIĘKUJE ! ! !
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- rysiekb
-
- Gość
-
- speedy121
-
- Gość
-
20 lata 2 miesiąc temu #3354
przez speedy121
speedy121 odpowiedział w temacie: Re: TARCZA
jeżeli odległość treningu na sucho rużni się od tego strzelanego to łatwo policzyć to z proporcji
jeżeli załużmu ze tarcza ma 10 cm na 50 metrach a ty trenujesz na 5 metrach to rachunek wygląda tak
10:50 = x:5
50x = 10*5
x=(10*5):50
x=50:50
x=1
gdzie x to średnica tarczy
jeżeli załużmu ze tarcza ma 10 cm na 50 metrach a ty trenujesz na 5 metrach to rachunek wygląda tak
10:50 = x:5
50x = 10*5
x=(10*5):50
x=50:50
x=1
gdzie x to średnica tarczy
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- paramonov
-
- Gość
-
19 lata 9 miesiąc temu #4227
przez paramonov
paramonov odpowiedział w temacie: Re: TARCZA
oczywiście takie wyliczenia są przydatne ale poprostu p[oasuj wielkośc celu do muszki z jakiej korzystasz by przypominała wielkością tarczę do której celujesz (mam mało miejsca i trenuję do kilku-milimetrowych kułek)
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
Czas generowania strony: 0.246 s.