Offcanvas module

[Kpn] Śrut

  • metheor
  • metheor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #13517 przez metheor
metheor stworzył temat: [Kpn] Śrut
Jaki śrut jest godny uwagi/sprawdzenia w Kpn oprócz Finale Match i dobieranego? Na trening jak i na zawody.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc temu przez metheor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #13518 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Re: [Kpn] Śrut
H&N Glatt, H&N Eco, RWS Hobby, Tomitex diabolo sport. Musiałbyś kupić po paczce albo poszukać po znajomych w miarę świeżych próbek, i przetestować. Jeżeli nie strzelasz w punkt, to na zawody i H&N Glatt się nada.
Oprócz tego możesz sprawdzić, jak lata JSB Schak, niższa wersja JSB Match - to na zawody.
Z tanich stopów przemiałowych jest jeszcze coś takiego jak Geco i Gamo.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc temu przez Rlyeh.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • metheor
  • metheor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #13519 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: Re: [Kpn] Śrut
Wszystkie są oczywiście przeznaczone do strzelań tarczowych, tak? Z tych co wymieniłeś da się wystrzelać przynajmniej 95/100?

Może jeszcze zadam takie pytanie: Na jaki inny śrut można wymienić H&N SPORT, z którego obecnie strzelam? :)Najbardziej moją uwagę przykuł JSB MATCH ale jest bardzo drogi więc ewentualnie TYLKO na zawody, a na treningu?
Z góry dzięki za nazwy w poście wyżej :-)
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc temu przez metheor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #13522 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Odp: Re: [Kpn] Śrut
Tak, wszystkie są typu "wadcutter". Jednak jeżeli dążysz do pewnego 95 to moim zdaniem zbyt wielu opcji nie masz, jeśli chodzi o zamianę H&N Sport na coś bardziej ekonomicznego. Możesz zerknąć na ten temat , jest tam trochę testów różnego śrutu z Walthera LG90 - tylko że one wcale nie muszą latać tak samo u Ciebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • metheor
  • metheor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #13523 przez metheor
metheor odpowiedział w temacie: Odp: Re: [Kpn] Śrut
Tzn na zawody używał byłbym :
a) dobieranego
b) finale matcha
c) sporta
d) JSB match

A na treningi:
a) sport
b) ??
c) ??

Czy po prostu używać na treningach cały czas TYLKO sporta? No bo jeśli coś by się trafiło w podobnej cenie a lepsza jakość to wymienił bym. Aha i jak to jest z tym Sportem, opłaca się z niego strzelać na zawodach?

@@ edit
To co zobaczyłem na "testach" w tym linku to SZOK - skupienie ze SPORTA to kompletna masakra..
Ostatnio zmieniany: 12 lata 11 miesiąc temu przez metheor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Rlyeh
  • Rlyeh Avatar
  • Gość
  • Gość
12 lata 11 miesiąc temu #13531 przez Rlyeh
Rlyeh odpowiedział w temacie: Re: [Kpn] Śrut
Ja strzelam ppn H&N Glattem - bo lepszego mi szkoda, a i tak specjalnie wielkiej różnicy bym nie zobaczył, nie ten poziom. Karabiniarze z klubu też tym strzelają, z wyjątkiem może dwóch albo trzech osób, one zdaje się używają H&N FM ale pewnie i tak dobieranego.

Gdybym miał strzelać dobieranym to bym kupił po paczce RWSa 10 i Meisterkugeln, FM 4,49 i 4,5, dwa różne Schaki oraz Match, włożył sprzęt w imadło, przewalił po 50 ze wszystkiego i wybrał coś. Kupił następnie tego samego wagon albo dwa. Na pewno nie kupowałbym w ciemno FM "bo dobrze lata". Lata z pewnością dobrze, ale u mnie nie musi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.175 s.