Offcanvas module

Rekawice strzeleckie

  • Kamil23
  • Kamil23 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
18 lata 5 dni temu #3714 przez Kamil23
Kamil23 stworzył temat: Rekawice strzeleckie
Witam strzelam z FWB 602 na tym fourm jestem pierwszy raz jednak zalogowany jestem od prawie 3 lat na bron.iweb. potrzebuje informacji na temat rekawic strzeleckich. glownie chodzi i o usztywnienie reki podpierajacej loze. gdzie i za jaka cene mozna kupic taka rekawice do karabinkow matchowych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Kreska
  • Kreska Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 11 miesiąc temu #3850 przez Kreska
Kreska odpowiedział w temacie: Re: Rekawice strzeleckie
Moje pierwsze pytanie to jest do jakiej ceny chcial bys kupic ta rekawice? i czy miala by byc z palcami czy bez...?
rekawice firmy hitex kosztuja dokładnie 155 zł. nie moge o nich złego słowa powiedziec oprócz tego że są drogie... za mniejszą cenę ok. 60zł (nie pamiętam dokładnie) mozna nabyc bardzo podobna rękawicę ale polskiej produkcji, p. Marka Nowickiego. U mnie 3/4 klubu strzela w tych rękawicach i jeszcze nie słyszałam żeby ktoś na nie narzekał. Sama takowa posiadam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • snajper
  • snajper Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 11 miesiąc temu #3851 przez snajper
snajper odpowiedział w temacie: Re: Rekawice strzeleckie
rękawice te od nowickiego są dobre, ale się szybko zużywają. Niewiem jak z innym, bo w klubie wszystkie są od nowickiego, tylko dwie z Gehmanna (czy jakos tak) i trudno mi porównać... te sztywne do kuli są bardzo dobre moim zdaniem. I cena niska w porównaniu np. z Hitexem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Kreska
  • Kreska Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 11 miesiąc temu #3853 przez Kreska
Kreska odpowiedział w temacie: Re: Rekawice strzeleckie
co do ceny to sie całkowice zgadzam...:) ale z drugiej strony to nie możemy cudów wymagać za taka kwote pieniedzy...:) ale nadal uważam ze rekawice p. Nowickiego sa bardzo dobre..:) mam kolezanki z klubu które maja hitex'y i zuzywaja sie tak samo jak nasze polskie...

pozdrawiam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • porkey
  • porkey Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 11 miesiąc temu #3877 przez porkey
porkey odpowiedział w temacie: Re: Rekawice strzeleckie
także uważam ze rękawice od Nowickiego są dobre ale by służyły dłuzej trzeba sie z nimi delikatnie obchodzić.. sama posiadam taką i już w kilku miejscach odpada mi tzw. żwir... jest jesczze jedno ale: otóż trzeba wybrać odpowiedni rozmair gdyż np. w pneumatyku rękawica lezy doskonale ale już w leżaku gniecie sie od wewnątrz i moze czasem uwierać...
pozdrowienia!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Kreska
  • Kreska Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 11 miesiąc temu #3888 przez Kreska
Kreska odpowiedział w temacie: Re: Rekawice strzeleckie
hehe... porkey..xD delikatnie obchodzić..:D tylko z drugiej strony patrząc, to czego my nie robimy z tymi rękawicami...? :P :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.101 s.