Offcanvas module

Strzelanie po zimowj przerwie

  • Cyrograf15
  • Cyrograf15 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6140 przez Cyrograf15
Cyrograf15 odpowiedział w temacie: Re: Strzelanie po zimowj przerwie
Trening 100 strzałów to luzik. Zawody 60 strzałów to gorsza sprawa. Na treningu jak się przestawisz to źle strzelisz kila strzałów będziesz mieć jakieś 7 czy nawet 6 i tyle. Na zawodach jak sobie strzelisz takie 6 to masz po wyniku. Zwykle masz dwie próbne tarcze gdzie się wkręcasz, jak to zrobisz to się przestawić już nie można bo była by konieczność ponownego wkręcania, więc próbne około 20 + 60 ocenianych odajesz w jednej pozycji. Wszystkie staranie wypracowane co zajmuje zwykle godzine. Dla mnie ta godzina to kres mojej wytrzymałości przekroczony.
Wojtek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zbyszek
  • zbyszek Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6144 przez zbyszek
zbyszek odpowiedział w temacie: Re: Strzelanie po zimowj przerwie
Godzina czasu to dużo.Można odłożyć karabin,odpocząć,złożyć się powtórnie.Niewielu zawodników strzela KDW 60 bez odpoczynku.Wracając do tematu,ja w zimie buduję wytrzymałość specjalną,kładę się z karabinem i leżę(uwielbiam tę robotę).Sezon kulowy kończę w pażdzierniku,odkładam karabin na miesiąc do szafy,robię tylko pneumatk,następnie kształtuję wytrzymałość(nie mam możliwości strzelania w zimie).w GP strzela się również postawy,więc KPN jest doskonałym środkiem treningowym i zima pod żadnym pozorem,nie może być czasem straconym.Cyrografa zachęcam do startów z grupą wyczynową,doskonały trening.Zbyszek Wrotkowski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • MarcinD
  • MarcinD Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6145 przez MarcinD
MarcinD odpowiedział w temacie: Re: Strzelanie po zimowj przerwie
Tak jak napisał Zbyszek,pneumatyk w zimie również pomaga gdy nie ma okazji do strzelania kuli.A zima bez jakiegokolwiek strzelania to czas stracony i niepotrzebne nerwy wiosną.Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Cyrograf15
  • Cyrograf15 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
17 lata 1 miesiąc temu #6146 przez Cyrograf15
Cyrograf15 odpowiedział w temacie: Re: Strzelanie po zimowj przerwie
Praktycznie nikt z amatorów nie ma tak ustabilizowanej postawy aby zrobić przerwe, ruszyć się i strzelać dalej bez wkręcania. Podobnie jak i nie ma kondycji aby wytrzymać godzine. Grupa wyczynowa to nie moja liga. Strzelam dopiero kilka lat i nigdy nie byłem zawodnikiem wyczynowym. Dwa razy strzelałem z grupą wyczynową i wiem że dzieli mnie przepaść do jej poziomu. Dodatkowo jestem strzelcem który nie koncentruje się na jednej broni a strzelam z czego się da (karabin, pistolet, broń czarnoprochowa), przez co mam sporo radości ale wyniki słabe.
Wojtek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • policjant
  • policjant Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 3 tygodni temu #6228 przez policjant
policjant odpowiedział w temacie: konkurencja?

Nie chcę sie wtracać, ale mnie korci :-)

Dziwi mnie to, że zawodnicy GP unikaja zawodów z pełnymi konkurencjami. Kochani, to nie jest wstyd przegrać leżąca z Bożkiem, Kraskowskim czy Gładyszewskim( ;-) )

GG




Co do Pucharu Wiosny to wygrał go Migała. Cytowani nie startowali (z wyjątkiem Gładyszewskiego). Kadrowicze 10 punktów za nim. O co tu chodzi? Aż tyle eksperymentów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
17 lata 3 tygodni temu #6232 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Strzelanie po zimowj przerwie
Dawid Migała to najlepszy polski zawodnik w Kdw60leząc. Co do tego nie ma watpliwosci nikt o zdrowych zmysłach. Ale ranga, waga zawodów o Puchar Wiosny jest podobna co zawodów o Puchar Burmistrza Biłgoraja 8) . Na podstawie wyników z tych pierwszych w sezonie zawodów nie wyciagałbym zbyt daleko idacych wniosków :D

Na temat sposobu przygotowania zawodników kadry nie wypowiadam się bo mi nie wypada. Jak cos pochwalę to powiedzą, że podlizuję się bo mam zawodnika w kadrze, jak cos zjadę to znów się treneży poobrazają, bo bractwo delikatne jest strasznie i czułe...

Poczekajmy do I rundy PP. Tam juz forma w kuli powinna powoli zwyżkować. O pneumatyku nie mowie, bo masakra wsrod zawodników potworna nasileniem akcentów zwiazanych z treningiem kulowym.

Powszechniaków namawiam jeszcze raz - nie ma lepszej metody doszkalania sie jak kontakt z najlepszymi. Miejsce na liscie wynikowej jest bez znaczenia. Liczy się własna praca. Zawodnik GP strzelajacy w leżacej 560 pkt. może zasługiwać na gratulacje za świetną prace, a zawodnika wyczynowego za 590 pkt. może trzeba bedzie czasem zjechać za zlekcewazenie konkurencji. Który z nich był lepszym zawodnikiem tego dnia? :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.102 s.