Offcanvas module

Valmet oraz mc12

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
15 lata 4 miesiąc temu #8796 przez Mikołaj
Mikołaj stworzył temat: Valmet oraz mc12
Witam kolegów.
Robiliśmy ostatnio w klubie mały porządek z karabinkami sportowymi. Zanlazłem taki dość fajne "cuda", karabinek dowolny szwedzkiej produkcji Valmet oraz karabinek rosyjski mc12 :shock: .
Mam pytanie czy ktoś z was coś o nich wiem i może podzielić się jakąś wiedzą lub doświadczeniem. W lutym zamierzam je przetestować na strzelnicy 50m.
Pozdrawiam
Mikołaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
15 lata 2 miesiąc temu #9065 przez guten
guten odpowiedział w temacie: Re: Valmet oraz mc12
Witam I mam pytanko testowałeś już tego mc 12 produkcji rosyjskiej, w jakim on jest stanie ( kolba ,szyna i system ) który rok produkcji i czy zamierzacie go zostawić w klubie czy może się go pozbyć. Pozdrawiam .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
15 lata 2 miesiąc temu #9083 przez Mikołaj
Mikołaj odpowiedział w temacie: Re: Valmet oraz mc12
Witam
Jeszcze nie testowałem ale w tym miesiącu zamierzam to zrobić, wcześniej tego nie robiłem ze względu na warunki atmosferyczne. Jak tylko przestrzelę go zaraz napiszę na forum.
Dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • GGlady
  • GGlady Avatar
  • Gość
  • Gość
15 lata 2 miesiąc temu #9084 przez GGlady
GGlady odpowiedział w temacie: Re: Valmet oraz mc12
MC12 to cudo, z przyspiesznikiem, dla prawdziwych facetów, waży chyba maksymalnie ile mozna (8 kg) ale znany z tego, że miewal lufy jak marzenie! Wszystko zależy od tego jak był konserwowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Mikołaj
  • Mikołaj Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
15 lata 2 miesiąc temu #9087 przez Mikołaj
Mikołaj odpowiedział w temacie: Re: Valmet oraz mc12
Witam
Przyspiesznik ma, konserwacja 2 razy w roku (i tylko konserwacja) nikt z niego nie strzela, wyszperałem go w klubowej szafce, dawniej kumpel z niego wygrywał zawody :)
Nikt z niego nie chciał strzelać bo faktycznie waga jego to blisko 8kg.
Mam zamiar wybrać się na zawody do Twardogóry 28 marca, tylko wcześniej muszę z niego postrzelać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • guten
  • guten Avatar
  • Gość
  • Gość
15 lata 2 miesiąc temu #9101 przez guten
guten odpowiedział w temacie: Re: Valmet oraz mc12
Daj znać jak tam po pierwszym strzelaniu ? jak lufa trzyma skupienie ? Masa karabinku to ok 7 kg(zależne od wyposażenia ), strzelałem z takiego pożyczonego od kolegi z klubu , wyniki zadowalające, najlepsze to przyśpiesznik można ustawić aby spust reagował praktycznie na dotknięcie palcem. Jeżeli możesz to wstaw jakąś fotkę bo pewnie niewielu wie jak taki karabinek wygląda. Pozdrawiam i życzę sukcesów na zawodach :D.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: GGlady
Czas generowania strony: 0.176 s.