Offcanvas module

Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.

  • Marcin1
  • Marcin1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7242 przez Marcin1
Marcin1 stworzył temat: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
Witam wszsytkich! Uprawiam wyczynowo strzelectwo sportowe od 3 lat i wiem wiele na temat broni i sportowego sprzetu strzeleckiego. Jeśli ktos bd potrzebował jakichokolwiek informacji na temat strzelectwa to proszę sie do mnie zgłaszać. Zamierzam kupic feinwerkbau p70 alu ale nie moge znalezc zbyt wiele informacji na temat tego karabinu. Składałem się z niego i iwem ze jest wygodny ale nie znam jego parametrów technicznych.... Jeśli ktos zna takie parametry proszę pisac tutaj, proszę także o opinie na temat tego karabinu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • rafal9191
  • rafal9191 Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7246 przez rafal9191
rafal9191 odpowiedział w temacie: Re: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
a szukałeś na bron.iweb.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • PREZES.
  • PREZES. Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7247 przez PREZES.
PREZES. odpowiedział w temacie: Re: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
Witam,
Marcin1 o Feinwerkbau P70 "alu" Zapytaj kolegę Smiglans - przez jakiś czas strzelał z niego - nawet zamieścił w sieci jego "test" .
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Marcin1
  • Marcin1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7249 przez Marcin1
Marcin1 odpowiedział w temacie: Re: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
Dzięki a możecie mi jeszcze więcej napisac na temat tego kraninu??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • PREZES.
  • PREZES. Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7250 przez PREZES.
PREZES. odpowiedział w temacie: Re: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
Dla mnie jedyną jego wadą jest to, że antyodrzut nie jest idealnie w osi lufy (jest z lewej strony - tak jak w FWB 603). Zaletą jest cena - niższa niż następnego modelu 700.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • snajper
  • snajper Avatar
  • Gość
  • Gość
16 lata 6 miesiąc temu #7251 przez snajper
snajper odpowiedział w temacie: Re: Informacje na temat karaminu pneumatycznego Feinwerkbau Mod.
podobno w ekstremalnych przypadkach śruba półki na policzek moze kolidować ze srubą od stopki, ale niestety nie miałem okazji sprawdzić, więc prosiłbym żeby ktoś potwierdził (bądź nie) tą informacje??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.097 s.